Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Yeni Ürünler

WINET BICAK SIGORTA 30 A

17.38 ₺

WINET BICAK SIGORTA 25 A

17.38 ₺

WINET BICAK SIGORTA 20 A

17.38 ₺

WINET BICAK SIGORTA 15 A

17.38 ₺

BICAK SIGORTA YUVASI (KAPAKLI) (KABLOLU)

24.83 ₺

48V 1A 48W Orjinal Adaptör,48POW

FIBEROPTIK PIGTAIL - MULTIMODE -OM4 - SC CONNECTOR -1 CORE - 1 ME...

11.17 ₺

FIBEROPTIK PIGTAIL - MULTIMODE -OM3 - SC CONNECTOR -1 CORE - 1 ME...

11.17 ₺

FIBEROPTIK PIGTAIL - SINGLE MODE - SC CONNECTOR -1 CORE - 1 METRE

11.17 ₺

Fiber Protection Sleeve (Ek Koruyucu) - 100 Lü Paket

140.71 ₺

FIBER EK KUTUSU - 1U - RACK TIPI 48Core - 24 Port SC-Dublex

240.03 ₺

FIBER EK KUTUSU - 1U - RACK TIPI 24Core - 12 Port SC-Dublex

206.93 ₺

MEANWELL DDR-240B-24, INPUT 16.8-33.6DC - OUTPUT 24V - 10A - DIN ...

786.32 ₺

MEANWELL DDR-240B-48, INPUT 16.8-33.6DC - OUTPUT 48V - 5A - DIN R...

786.32 ₺

Mikrotik nRAY ürünleri için Dürbün Montaj Aparatı

41.39 ₺

Mikrotik RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S MANTBOX 52 15S 5 Ghz,2.4 Ghz 15d...

1,225.00 ₺

Mikrotik CSS610-8G-2S+IN Cloud Smart Switch 8xGibabit Port 2xSFP+

Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 5xGigabit Port 2.4 Ghz / 5Ghz R...

984.96 ₺

MEANWELL RSP-200-24 MW 200W TEK ÇIK.(24V-4.2A)

314.53 ₺

netPower 7FR Lite - SwitchOS 7 PoE IN ,1 PoE Out , 2 SFP+

984.96 ₺

Ubiquiti GigaBeam airMAX AC 60 GHz Radio (GBE)

1,316.04 ₺

MA5608T 1x MCUD1 UPLINK 10G; MPWC DC

18,209.40 ₺

RFELEMENTS 40 DERECE HORN SEKTOR ANTEN 16DBI, GEN2

1,117.40 ₺

60 W, 90-264VAC, 24VDC, 2.5A, 162.5 x 42.5 x 32 mm, Aydınlatma Güç...

60 W, 90-264VAC, 48VDC, 1.25A, 162.5 x 42.5 x 32 mm, Aydınlatma Gü...

100W / 24V, 4,5A Tek Çıkışlı Kapalı Tip Switching Güç Kaynağı...

136.24 ₺

Tescom Solar 5KVA 5000W 48V MPPT Solar Inverter VMPTS5000

5,073.80 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 25 METRE

289.70 ₺

Savior Solar 5KVA 48V MPPT Solar Inverter SSVM5K

5,048.97 ₺

RFELEMENTS 30° Asymmetrical Beam Antenna 20.5DBI, GEN2

2,582.42 ₺

Unifi Switch POE+ 16 Port Gigabit Swich 8 Port PoE Gen2 150Watt 2x...

2,483.10 ₺

S-LINK RJ-45 CAT6 100 LU PAKET JACK

66.22 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

331.08 ₺

UniFi XG Access Point 1500 KULLANICI 4X4 MU MIMO

6,613.32 ₺

Mikrotik S+2332LC10D Tek core SFP+10G , S+23LC10D + S+32LC10D ( TX...

2,726.44 ₺