Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Yeni Ürünler

WINET WIPOINT 1 AY TEKNIK DESTEK

WINET HOTSPOT 1 AY TEKNIK DESTEK

WINET FIREWALL-ROUTER 1 AY TEKNIK DESTEK

WINET FIREWALL-ROUTER 3 AY TEKNIK DESTEK

WINET HOTSPOT 3 AY TEKNIK DESTEK

WINET WIPOINT 3 AY TEKNIK DESTEK

WINET WIPOINT 12 AY TEKNIK DESTEK

WINET HOTSPOT 12 AY TEKNIK DESTEK

WINET FIREWALL-ROUTER 12 AY TEKNİK DESTEK

WINET FIREWALL-ROUTER 6 AY TEKNİK DESTEK

WINET WIPOINT 6 AY TEKNİK DESTEK

WINET HOTSPOT 6 AY TEKNİK DESTEK

MERCUSYS MS-105 5 PORT 10/100Mbps ETHERNET SWITCH / HUB

59.31 ₺

MERCUSYS MS-108 8 PORT 10/100Mbps ETHERNET SWITCH / HUB

75.07 ₺

Horn , 22dBi - 15 Derece ANT-5522N Mimo -

660.62 ₺

Horn , 15dBi , 35 Derece ANT-5515N - Mimo

487.96 ₺

C5x için 30Dbi Dish Anten ANT-5530N - 4.8-6.1 GHZ

713.17 ₺

WINET CAT6-PE F/UTP - 23AWG 0.56mm SIYAH CAT6 - DIŞ ORTAM

1,538.94 ₺

SNMP WEB CARD/BOX

RF ELEMENTS TWISTPORT ADAPTER WITH SMA CONNECTORS

450.42 ₺

airFiber 60 Long Range GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput

3,595.85 ₺

XS+31DLC10D 25/10/1Gbit SFP28 Modül Mikrotik Single Mode 10km 1310nm

1,099.92 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 40 METRE

375.35 ₺

S-link AK-EV12-22 12V 22Ah Kuru Akü

S-link AK-1270-A 12V 7Ah 2Kg Kuru Akü

Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A Giga Version 1167 Mbps 2.4G 5G Çif...

180.17 ₺

Xiaomi Mi Wifi Router 4C Router Sinyal Aktarıcı -4 Anten

101.34 ₺

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro 300 Mbps Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçle...

86.33 ₺

Unifi Compact Switch Gigabit Swich 5 Port Gigabit 5 Li

270.25 ₺

Unifi Compact Switch Gigabit Swich 5 Port Gigabit 3 Lü

270.25 ₺

Unifi Compact Switch Gigabit Swich 5 Port Gigabit

300.28 ₺

Wireless Wire Cube, pair of preconfigured CubeG-5ac60ad for 60GHz ...

1,764.15 ₺

LHGG LTE6 KIT Gigabit Ethernet Portu 300 Mbps Dış Ortam Access Poi...

Mikrotik RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8 2.4Ghz Gigibit Ethernet Portu Lo...

MikrotikRBwAPG-5HacD2HnD, WAP AC, 2.4 /5 GHZ 2x2 Mimo , L4, 2 Dbi,...

713.17 ₺

Mikrotik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m 25G ( Direct At...

375.35 ₺

Mikrotik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m 25G ( Direct At...

442.91 ₺