Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

350.40 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

139.20 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

470.40 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

422.40 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

384.00 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

184.80 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M2 2.4 Ghz 2x2 Mimo

422.40 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

62.40 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,488.00 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

662.40 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

153.60 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

543.65 ₺

MIKROTIK HAZIRSET 60 GHZ LINK - 200METRE - SET

1,411.20 ₺

Mikrotik RB912UAG-6HPnD-OUT BaseBox6 6 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PT...

744.00 ₺

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

386.88 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 110 MT

2,031.36 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 10 METRE

180.00 ₺

Mikrotik RBOmniTikUPA-5HnD 5Ghz 2x7.5 dBi, 802.11a/n, Poe Out, PT...

796.80 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

168.00 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 48x1Gbit Eth + 2x SFP + 2x SFP+

3,696.00 ₺

Ubiquiti 2.4 GHz AirMax 13dBi 360 Derece Omni Anten

2,284.80 ₺

25 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

960.00 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500 802.11AC 450MBPS AP

1,593.60 ₺

Cambium ePMP 5 GHz Force 300 AR5-25 High Gain Radio (ROW)  (EU cord)

1,497.60 ₺

MIKROTIK HAZIRSET 60 GHZ LINK - 200METRE - SET

1,411.20 ₺

Mikrotik RB912UAG-6HPnD-OUT BaseBox6 6 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PT...

744.00 ₺

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

386.88 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 110 MT

2,031.36 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 10 METRE

180.00 ₺

Mikrotik RBOmniTikUPA-5HnD 5Ghz 2x7.5 dBi, 802.11a/n, Poe Out, PT...

796.80 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

168.00 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 48x1Gbit Eth + 2x SFP + 2x SFP+

3,696.00 ₺

Ubiquiti 2.4 GHz AirMax 13dBi 360 Derece Omni Anten

2,284.80 ₺

25 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

960.00 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500 802.11AC 450MBPS AP

1,593.60 ₺

Cambium ePMP 5 GHz Force 300 AR5-25 High Gain Radio (ROW)  (EU cord)

1,497.60 ₺

WN-1G-BIDI-BX-32-20KM-1490nm-rx-1310nm-tx-20km-dom-lc-smf-bidi-modul

278.40 ₺

Winet BIDI , 1Gbit , 20KM , Single Mode Modül - TX-1490nm/ RX:1310nm

278.40 ₺

WN-1G-LX-10KM SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,10km 1310nm

230.40 ₺

WN-BX SFP+ 80 KM BIDI , 10Gbit Single Mod(SM) SFP+ 1330nm- TX/1270...

3,427.20 ₺

WN-BX SFP+ 80 KM BIDI , 10Gbit Single Mod(SM) SFP+ 1270nm- TX/1330...

3,427.20 ₺

WN-BX SFP+ 40 KM BIDI , 10Gbit Single Mod(SM) SFP+ 1270nm- TX/1330...

2,544.00 ₺