Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,683.40 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,558.49 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

370.35 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

865.22 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

1,986.41 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,218.54 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,154.75 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,535.14 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

505.02 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

112.70 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

3,265.80 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiMo

5,201.71 ₺

Ubiquiti 5 GHz Titanium Mid-Gain 60-120 Derece Ayarlanabilir Sekt...

823.12 ₺

ZE-DTKR01 Dikili Tip Tekerlek Takımı (1 set = 4 adet, 2 adet Frenl...

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

648.48 ₺

ZE-SBX04U5040-CC-111 SOHOBOX 19

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch PoE+ 2x SFP 150WATT

10,715.51 ₺

YEALINK SIP-T21P-E2 IP PHONE,132X64-PIXEL LCD, 2XPORT (POE), 2 SIP...

2,046.00 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 90 MT

6,061.72 ₺

Mikrotik RB5009UG+S+I 7xGbit LAN,1x2.5Gbit 1xSFP+ , L5, LCD, 1U, ...

6,262.25 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

112.70 ₺

Dijital giriş modülü / Optocoupler İzole / RS485 Modbus RTU İletiş...

Mikrotik L11UG-5HaxD-NB NetBox 5 Ghz , WIFI 6 , PTP/PTMP,L4

3,669.81 ₺

Mikrotik hap AX3

5,050.20 ₺

Ubiquiti 5 GHz Titanium Mid-Gain 60-120 Derece Ayarlanabilir Sekt...

823.12 ₺

ZE-DTKR01 Dikili Tip Tekerlek Takımı (1 set = 4 adet, 2 adet Frenl...

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

648.48 ₺

ZE-SBX04U5040-CC-111 SOHOBOX 19

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch PoE+ 2x SFP 150WATT

10,715.51 ₺

YEALINK SIP-T21P-E2 IP PHONE,132X64-PIXEL LCD, 2XPORT (POE), 2 SIP...

2,046.00 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 90 MT

6,061.72 ₺

Mikrotik RB5009UG+S+I 7xGbit LAN,1x2.5Gbit 1xSFP+ , L5, LCD, 1U, ...

6,262.25 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

112.70 ₺

Dijital giriş modülü / Optocoupler İzole / RS485 Modbus RTU İletiş...

Mikrotik L11UG-5HaxD-NB NetBox 5 Ghz , WIFI 6 , PTP/PTMP,L4

3,669.81 ₺

Mikrotik hap AX3

5,050.20 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM - NETMETAL Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 80...

5,689.89 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 802.11a/n/ac/ax, ...

3,333.13 ₺

Mikrotik XS+85LC01D SFP+ module 10/25 Gbit Multi Mode(MM) 100m 850nm

1,952.74 ₺

VSOL - 1 PORT - OLT , FTTX

10,403.41 ₺

Cloud Router Switch 510-8XS-2XQ-IN in desktop case with RouterOS L...

30,806.22 ₺

Huawei SmartAX MA5680T GPON OLT, 19inch, with 10U height 14 servic...

109,421.00 ₺

Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM 20x2.5 Gbit Lan, 4x Combo Por...

30,301.20 ₺

MikroTik APA-1 Automotive Power Adapter

1,010.04 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,779.91 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,279.38 ₺

TP-Link DS-P8000-X2 DeltaStream OLT 2U Chassis / GPON Optical Lin...

92,587.00 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

12,457.16 ₺