Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,651.90 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,529.33 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

2,211.89 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

300.65 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

3,468.99 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

849.03 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

1,949.24 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,120.89 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,114.43 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,468.99 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

495.57 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

110.59 ₺

ZE-DKK16U10-CC 16U Dikey Kablo Kanalı

NanoStation 5AC Loco

1,618.86 ₺

Mikrotik SXTsq Lite5 -RBSXTsq5nD-Everest EWR-301 Kablosuz Ro

2,015.32 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC PRISM GEN2 + AF-5X

2,345.70 ₺

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro 300 Mbps Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçle...

365.81 ₺

Cloud Core Router 2116-12G-4S+ RouterOS L6 license Firewall / ...

29,073.44 ₺

Mikrotik XQ+31LC02D QSFP28 module 100G SM 2km 1310nm CWDM4 Single...

7,268.36 ₺

Ubiquiti Bullet M2-HP 2.4 Ghz High Power AP ( POE Adaptor Yok )

4,083.50 ₺

EVEREST EWİFİ EAP-AC1200 1200 MBPS 11AC DUAL BAND TAVAN KABLOSUZ R...

3,062.62 ₺

Mikrotik RBGrooveGA-52HPacn, 2.4Ghz-5Ghz DUAL Band, 802.11a/b/g/n...

3,368.88 ₺

100 ONLİNE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

6,607.60 ₺

Mikrotik Chateau LTE12 with RouterOS L4 license 802.11b/g/n/ac

8,813.55 ₺

ZE-DKK16U10-CC 16U Dikey Kablo Kanalı

NanoStation 5AC Loco

1,618.86 ₺

Mikrotik SXTsq Lite5 -RBSXTsq5nD-Everest EWR-301 Kablosuz Ro

2,015.32 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC PRISM GEN2 + AF-5X

2,345.70 ₺

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro 300 Mbps Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçle...

365.81 ₺

Cloud Core Router 2116-12G-4S+ RouterOS L6 license Firewall / ...

29,073.44 ₺

Mikrotik XQ+31LC02D QSFP28 module 100G SM 2km 1310nm CWDM4 Single...

7,268.36 ₺

EVEREST EWİFİ EAP-AC1200 1200 MBPS 11AC DUAL BAND TAVAN KABLOSUZ R...

3,062.62 ₺

Mikrotik RBGrooveGA-52HPacn, 2.4Ghz-5Ghz DUAL Band, 802.11a/b/g/n...

3,368.88 ₺

100 ONLİNE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

6,607.60 ₺

Mikrotik Chateau LTE12 with RouterOS L4 license 802.11b/g/n/ac

8,813.55 ₺

Rampage RM-165 27inç Led 165Hz Freesync Technology PC Curved Oyunc...

7,996.85 ₺

Mikrotik XS+85LC01D SFP+ module 10/25 Gbit Multi Mode(MM) 100m 850nm

1,916.20 ₺

VSOL - 1 PORT - OLT , FTTX

10,208.74 ₺

Cloud Router Switch 510-8XS-2XQ-IN in desktop case with RouterOS L...

30,229.77 ₺

Huawei SmartAX MA5680T GPON OLT, 19inch, with 10U height 14 servic...

107,373.50 ₺

Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM 20x2.5 Gbit Lan, 4x Combo Por...

29,734.20 ₺

MikroTik APA-1 Automotive Power Adapter

991.14 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,709.18 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,255.44 ₺

TP-Link DS-P8000-X2 DeltaStream OLT 2U Chassis / GPON Optical Lin...

90,854.50 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

12,224.06 ₺

Mikrotik Mantbox WIFI 6 15dBi Level 4 AP

5,781.65 ₺

NetElastic Virtual Router / BNG 64,000 subscriber licenses