Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

327.60 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

109.20 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

470.40 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

856.80 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

402.78 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

161.70 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

336.00 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,302.00 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

458.14 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

579.60 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

126.00 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

475.69 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

109.20 ₺

RADIUS MANAGER YAZILIM LISANSI - CS SINIRSIZ KULLANICI

2,091.60 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC HAP AC Lite TOWER CASE, 5xLAN, L4 , 2.4...

503.58 ₺

WINET FIREWALL-ROUTER 12 AY TEKNİK DESTEK

Ubiquiti Nanostation M5 - 2x2 Mimo 60 Derece PTP/PTMP

747.60 ₺

Mikrotik 2011iL-RM, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L4, 1U rackmount

831.60 ₺

Winet QMP Quick Mount Pro Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru bağlantıs...

30.24 ₺

SCSI 2 MP - 3.6MM IP66 IP KAMERA IR DOM

1,402.80 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

705.60 ₺

Gigabit POE Adaptör+Injector, 24V 1A 24 WATT

11,111.00 ₺

Mikrotik RBmAPL-2nD mAP lite Adaptör / Poe / Wifi

251.16 ₺

OTEL 5651 HAZIR SISTEM 3

4,074.00 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

109.20 ₺

RADIUS MANAGER YAZILIM LISANSI - CS SINIRSIZ KULLANICI

2,091.60 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC HAP AC Lite TOWER CASE, 5xLAN, L4 , 2.4...

503.58 ₺

WINET FIREWALL-ROUTER 12 AY TEKNİK DESTEK

Ubiquiti Nanostation M5 - 2x2 Mimo 60 Derece PTP/PTMP

747.60 ₺

Mikrotik 2011iL-RM, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L4, 1U rackmount

831.60 ₺

Winet QMP Quick Mount Pro Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru bağlantıs...

30.24 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

705.60 ₺

Gigabit POE Adaptör+Injector, 24V 1A 24 WATT

11,111.00 ₺

Mikrotik RBmAPL-2nD mAP lite Adaptör / Poe / Wifi

251.16 ₺

12V - 0.5A MODEM & ROUTER ADAPTÖRÜ

16.80 ₺

Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN Layer 3 ,8xGbit Lan, 1 SFP, ...

1,251.60 ₺

305 25AWG 0.49mm SIYAH CAT5E-UTP - DIŞ ORTAM Kablo

428.40 ₺

Winet QMP Quick Mount Pro Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru bağlantıs...

30.24 ₺

UBIQUITI USW-AGGREGATION UNIFI SWITCH, 8X SFP+, SWITCHING CAPACITY...

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

4,956.00 ₺

60G Precision Alignment Mount

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

176.40 ₺

Huawei H805GPFD | GPON | 16x GPON, 2.5G SFP C+

13,356.00 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range 5 Ghz AC 26dBi Gigabit Dış Orta...

999.60 ₺

WINET GPON - 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS

126.00 ₺

WINET - GPON 1:8 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M -BLOCK TYPE

126.00 ₺