Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

334.15 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

124.24 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

479.81 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

873.94 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

410.84 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

164.93 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

342.72 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

467.30 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,328.04 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

591.19 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

55.69 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

485.21 ₺

Ubiquiti Fiber Kablo SFP/SFP+

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 4xSFP+ 600Watt Gen 2

9,416.23 ₺

SC-SC Sımplex Coupler Fiber Ek Aparatı

11.57 ₺

Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT HAP AC, 5xLAN, 2.4+5 Ghz 3x3 Mimo ,A...

916.78 ₺

NEXANS NEX1611TFA -CAT6 - LZSH 305MT KABLO

762.55 ₺

WINET 8 Port POE Swich - 7 Port Poe (24/48V ) 1 Port Uplink

651.17 ₺

Ligowave LigoDLB 2-90 - 2.4 GHZ 16Dbi 2x2 Anten 90 Derece

StationBox Mikro 5ghz 15 dbi Anten + Kutu

106.09 ₺

Mikrotik RB922UAGS-5HPacD-NM, Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac, 2x2 Mim...

1,202.95 ₺

Mikrotik RB911G-5HPacD-QRT,QRT 5 AC ,5 Ghz ,24Dbi,2x2 Mimo 10 Dere...

1,488.69 ₺

RJ45 CAT6 YENİ NESİL JACK KONNEKTÖR KOLAY KULLANIM PLASTİK 100LÜ ...

102.82 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S 12xGbit LAN, 4xSFP, LCD, L6 Firewal...

8,038.93 ₺

Ubiquiti Fiber Kablo SFP/SFP+

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 4xSFP+ 600Watt Gen 2

9,416.23 ₺

SC-SC Sımplex Coupler Fiber Ek Aparatı

11.57 ₺

Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT HAP AC, 5xLAN, 2.4+5 Ghz 3x3 Mimo ,A...

916.78 ₺

NEXANS NEX1611TFA -CAT6 - LZSH 305MT KABLO

762.55 ₺

Ligowave LigoDLB 2-90 - 2.4 GHZ 16Dbi 2x2 Anten 90 Derece

Mikrotik RB922UAGS-5HPacD-NM, Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac, 2x2 Mim...

1,202.95 ₺

Mikrotik RB911G-5HPacD-QRT,QRT 5 AC ,5 Ghz ,24Dbi,2x2 Mimo 10 Dere...

1,488.69 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S 12xGbit LAN, 4xSFP, LCD, L6 Firewal...

8,038.93 ₺

WINET 8 Port POE Swich - 7 Port Poe (24/48V ) 1 Port Uplink

651.17 ₺

airFiber 60 Long Range GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput

4,104.07 ₺

WINET FIREWALL-ROUTER 3 AY TEKNIK DESTEK

MİKROTİK YILDIRIM KORUYU GESP+POE-IN

Mikrotik NetPower Güç Kaynağı MTP250-53V47-OD / MTP250-26V94-OD

Mikrotik CLOUD RB5009UG+S+IN

Mikrotik CCR2004-16G-2S+ Router/Firewall

SC/APC SM 9/125 PİGTAİL 1 METRE

Mikrotik XS-2733LC15D bidirectional SFP/SFP+/SFP28 modules 1/10/25...

2,822.30 ₺

WN-LR SFP+ 10 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm

856.80 ₺

WN-ER SFP+ 40 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm - SFP-10GER-31

1,533.67 ₺

305m 25AWG 0.49mm EKO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

436.97 ₺

QMP QUICK MOUNT PRO MONTAJ APARATI (DUVAR VE BORU BAĞLANTISI)YATAY...

30.84 ₺

UBIQUITI USW-AGGREGATION UNIFI SWITCH, 8X SFP+, SWITCHING CAPACITY...

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

5,055.12 ₺