Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

462.53 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,706.75 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,580.11 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

375.49 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

2,285.34 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

877.22 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,290.93 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,184.64 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

486.42 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,584.18 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

512.03 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

114.27 ₺

ZE-PRM44U8010-CC-111 PREMIUM 19

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

966.87 ₺

HUAWEI 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm 10km SFP+ Modul

2,696.67 ₺

UBNT Ubiquiti UniFi UAP AC SHD / WAVE 2

16,348.96 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

791.08 ₺

Mikrotik L11UG-5HaxD-NB NetBox 5 Ghz , WIFI 6 , PTP/PTMP,L4

3,720.72 ₺

RFELEMENTS 60 DERECE HORN SEKTOR ANTEN 16DBI, GEN2

4,746.47 ₺

Unifi Switch Gigabit Swich 24 Port 2xSFP+

15,118.39 ₺

5GHz AirGrid, AirMax, 23dBi (24v, MB-1114 +AGM5-HP-1114)

329.25 ₺

CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch - SwOS 24 Port Gigabit Eth -...

5,133.22 ₺

FIBER RACK TIPI 12 PORT SC DX F/O PATCH PANEL

853.38 ₺

Mikrotik Chateau LTE12

ZE-PRM44U8010-CC-111 PREMIUM 19

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

966.87 ₺

HUAWEI 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm 10km SFP+ Modul

2,696.67 ₺

UBNT Ubiquiti UniFi UAP AC SHD / WAVE 2

16,348.96 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

791.08 ₺

RFELEMENTS 60 DERECE HORN SEKTOR ANTEN 16DBI, GEN2

4,746.47 ₺

Unifi Switch Gigabit Swich 24 Port 2xSFP+

15,118.39 ₺

5GHz AirGrid, AirMax, 23dBi (24v, MB-1114 +AGM5-HP-1114)

329.25 ₺

CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch - SwOS 24 Port Gigabit Eth -...

5,133.22 ₺

FIBER RACK TIPI 12 PORT SC DX F/O PATCH PANEL

853.38 ₺

Mikrotik Chateau LTE12

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

3,779.60 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM - NETMETAL Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 80...

5,768.82 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 802.11a/n/ac/ax, ...

3,379.37 ₺

Mikrotik XS+85LC01D SFP+ module 10/25 Gbit Multi Mode(MM) 100m 850nm

1,979.83 ₺

VSOL - 1 PORT - OLT , FTTX

10,547.72 ₺

Cloud Router Switch 510-8XS-2XQ-IN in desktop case with RouterOS L...

31,233.53 ₺

Huawei SmartAX MA5680T GPON OLT, 19inch, with 10U height 14 servic...

110,938.75 ₺

Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM 20x2.5 Gbit Lan, 4x Combo Por...

30,721.50 ₺

MikroTik APA-1 Automotive Power Adapter

1,024.05 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,396.43 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,297.13 ₺

TP-Link DS-P8000-X2 DeltaStream OLT 2U Chassis / GPON Optical Lin...

93,871.25 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

12,629.95 ₺