Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün İncelenenler

LC-LC (MM) MULTI MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

134.50 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 48x1Gbit Eth + 2x SFP + 2x SFP+

3,046.12 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

1,099.77 ₺

Cambium ePMP 5 GHz Force 300 AR5-25 High Gain Radio (ROW)  (EU cord)

1,234.27 ₺

Ubiquiti AirFiber AF-5 5 Ghz 1.4 Gbps 5.4-5.8 Ghz PTP Link

5,121.62 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 25 MT

545.93 ₺

Mikrotik S-85DLC05D, SFP Modül, 1 Gbit Multi Mod(MM) 1.25G MM 550...

170.90 ₺

Cambium ePMP 5 GHz Force 200 AR5-25 High Gain Radio (ROW)  (EU cord)

1,582.40 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-GEN2 ISO 802.11AC PTP/PTMP 25dBi

1,076.03 ₺

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

324.39 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 10 MT

356.04 ₺

802.11a/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

308.57 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

217.58 ₺

Ubiquiti SUNMAX MICROINVERTER SM-MI-250-EU

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 90 MT

1,383.02 ₺

Mikrotik LtAP LTE6 kit

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -1 3KM - SET

1,835.58 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

181.98 ₺

Everest EWİFİ EG5 900Mbps 5Ghz Gigabit Ethernet Qualcomm Chipset K...

625.05 ₺

StationBox EasyBracket 912 Montaj Ayağı Dönüştürücü

46.68 ₺

Fiber Protection Sleeve (Ek Koruyucu) - 100 Lü Paket

134.50 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD HAP AC Lite, 5xLAN, L4 , 2.4+5 Ghz Ap / Ro...

360.00 ₺

Ubiquiti SUNMAX Y CABLE KIT - PORTRAIT SM-YC-P3

Cloud Router Switch 326-24S+2Q+RM 24xSFP + 10g, 2xQSFP+ 40G , L5...

3,589.67 ₺

Savior Solar 3KVA 3000W 24V Solar Inverter SSVP3K

1,740.64 ₺

Mikrotik RBSXTG-6HPnD , SXT SA6, 6 Ghz, 14Dbi 2x2 Mimo 90 Derece, ...

783.29 ₺

UniFi Cloud Key Gen2 - Unifi Cloud Connection Controller

1,621.96 ₺

S-link SL-CAT601RE 1m Kırmızı Utp CAT6 Kablo

10.68 ₺

IGNITENET SKYFIRE AC1200 2x RPSMA ( 5Ghz) + 2x RPSMA (2.4Ghz)

1,978.00 ₺

Everest FINIX MW3-2P 2.4GHz 5GHz AC1200 IEEE802.3, IEEE802.3u 2li ...

593.40 ₺

Mikrotik S+DA0003, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 3Metre ( Direct Atta...

308.57 ₺

DC-DC Ayarlanabilir Voltaj Düşürücü - 5A - 8/36V Giriş

Cambium cnPilot™ R200P EU , 802.11n single band 300Mbps WLAN Route...

712.08 ₺

Mikrotik RB921UAGS-5SHPacD-NM ,Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac ,2x2 Mi...

1,258.01 ₺

100 ONLİNE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

1,582.40 ₺

InfiMAN-2x2-R5000-Smnc 300 Mbps 7 Km'ye Kadar Kablosuz Aktarıcı

netPower 15FR with RouterOS L5 license , 15 PoE IN ,1 PoE Out , 2 SFP

1,178.89 ₺

Mikrotik MTRADC Mant 30Dbi Dish Anten Muhafaza Kapağı -RADOME

308.57 ₺

Ubiquiti RocketDish 5 Ghz - 30 dBi - Dish Anten

1,036.47 ₺

Mikrotik RBcAP2n 2.4 Ghz 2x2 ,L4,2Dbi,Tavana Montaj 802.11b/g/n ...

373.84 ₺