Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

PROLİNK 12V 15A SMPS SWICHMOD ADAPTOR - 180WATT

177.18 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

111.90 ₺

Mikrotik 18POW 24V 0.8A SXT Serisi Adaptör

83.93 ₺

AirGateway, Indoor AP

73.17 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500 802.11AC 450MBPS AP

1,547.95 ₺

ZE-PRM44U8080-CC-111 PREMIUM 19" 44U

305m 23AWG 0.52mm PRO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

522.20 ₺

Mikrotik LDF 5 AC, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11A...

512.88 ₺

ZE-PRM47U6080-CC-111 PREMIUM 19

4.9-6.4 GHz , 8 dBi Modular Radio, For PTMP or PTP, uses N5-X Antenna

951.15 ₺

ZE-PRM36U8080-CC-111 PREMIUM 19" 36U

ZE-PRM32U8010-CC-111 PREMIUM 19" 32U

Mikrotik LDF 2, 2.4 Ghz 30dBi Feeder, 2x2 802.11an Wifi L3

331.04 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 80 MT

1,268.20 ₺

Cloud Router Switch 305-1G-4S+IN (RouterOS L5) 4xSFP+ 10G 1xEth

1,212.25 ₺

Mikrotik RB750P-PB r2 PowerBOX Outdoor Poe Out Router ,L4

578.15 ₺

IGNITENET Fusion Switch 24P - 24 Port PoE + 4x SFP+ 10G UpLink Po...

6,409.63 ₺

Cloud Router Switch 309-1G-8S+IN (RouterOS L5) 8xSFP+ 10G

2,214.69 ₺

Winet Adaptör 24V 2A 48Watt

205.15 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 750Watt 2xSFP+ 2xSFP Yönet...

9,511.50 ₺

SXT 4G/LTE CPE, 10.5dBi 60 Anten

UBNT U Fiber, Multi-Mode Module, SFP 1G, 850NM,550MT

195.83 ₺

ZE-PRM44U8010-CC-111 PREMIUM 19

Mikrotik wAP ac LTE6 kit LTE Level 4 AP

WiPoint Cloud Hotspot 10 Online Kullanıcı / Yıllık

466.25 ₺

LDF LTE6 Kit 8 dBi 66 Derece Passive Poe

S-link SL-CAT602GR 2m Yeşil Utp CAT6 Kablo

18.18 ₺

Ubiquiti Rocket M5 - 5 Ghz 2x2 Mimo AirMAX

829.93 ₺

IGNITENET SKYFIRE AC1200 - 2.4 + 5 Ghz Entegre Antenli

2,331.25 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-620 802.11AC 450MBPS AP

2,228.68 ₺

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 24 PORT 480W...

3,403.63 ₺

ZE-PMX07U6045-CC-111 PROMAX 19

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 500Watt 2xSFP - Yönetilebi...

5,380.53 ₺

MIKROTIK HAZIRSET 5 GHZ - PTP LINK - 5 KM SET

1,025.75 ₺

S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDM

1,855.68 ₺

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000/10000M SFP Portu Bakıra Dönüştürme M...

512.88 ₺

ZE-PRM20U8010-CC-111 PREMIUM 19

Mikrotik DISC Lite Dish 5 AC 21Dbi 5 Ghz Anten , 2x2 802.11an, W...

536.19 ₺

WINET FIREWALL-ROUTER 12 AY TEKNİK DESTEK

Mikrotik S+DA0003, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 3Metre ( Direct Atta...

326.38 ₺