Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

netPower 16PoE with RouterOS L5 license , 16 PoE Out ,2x SFP+

2,048.79 ₺

OTEL 5651 HAZIR SISTEM 2

2,828.70 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 1 - 100 Kullanıcıya Kadar

1,616.40 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC 1x Combo Port ,7xGbit LAN , 1xSFP...

3,262.30 ₺

Mikrotik Mini UPS WATERPROFF CASE 12V TO 28V

266.71 ₺

MEANWELL DDR-240B-24, INPUT 16.8-33.6DC - OUTPUT 24V - 10A - DIN ...

767.79 ₺

Unifi Switch POE+ Managed Gigabit Swich 8 Port Gigabit (4 Port PoE)

1,123.40 ₺

Mikrotik RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S MANTBOX 52 15S 5 Ghz,2.4 Ghz 15d...

1,196.14 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 5 Li Paket 3x...

775.87 ₺

IGNITENET Spark AC750 (3AF)

880.94 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

457.68 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 8 Port 150Watt 2xSFP - Yönetilebilir

1,850.78 ₺

Ubiquiti AirFiber 3 Ghz - 26 dBi - Dish Anten Slant 45

2,466.63 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz - 34 dBi - Dish Anten Slant 45

2,982.26 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

181.85 ₺

WINET GPON - 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS

121.23 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 5 - 2000 Kullanıcıya Kadar

5,988.76 ₺

wAP LoRa8 kit for 863-870 MHz frequency

1,365.86 ₺

S-LİNK SL-PM100 1.5M 1MM MONİTÖR POWER KABLO

40.41 ₺

TWISTPORT ADAPTOR FOR ROCKET M5

400.46 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

185.89 ₺

IGNITENET Fusion Switch 24P - 24 Port PoE + 4x SFP+ 10G UpLink Po...

5,555.24 ₺

Mikrotik Chateau LTE12

WINET FIREWALL-ROUTER 12 AY TEKNİK DESTEK

Ubiquiti airFiber 4x4 MIMO Multiplexer

837.30 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 4 - 1000 Kullanıcıya Kadar

4,323.87 ₺

Cambium cnPilot™ R200P EU , 802.11n single band 300Mbps WLAN Route...

727.38 ₺

UniFi AC-LITE-5 LI PAKET - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition ...

632.01 ₺

Mikrotik MTAD-5G-30D3 , mANT 30dBi 5Ghz Dish Anten , 3 Derece ,70c...

1,010.25 ₺

Mikrotik RB260GS 5 x Gigabit 1x SFP Case SwOS , Layer2 Switch , F...

322.88 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC 1x Combo Port, 7xGbit LAN , 1xS...

3,764.19 ₺

Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD cAP AC 2.4 Ghz + 5 Ghz 2x2 ,L4,2.5dBi...

476.84 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 40 MT

848.61 ₺

MIMOSA 5GHz C5c 2x2 MU-MIMO PTP Radio / Client

1,147.64 ₺

Ubiquiti Fiber Kablo SFP/SFP+

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 5 METRE POL - B - 12 Core

1,091.07 ₺

Mikrotik WAP 60G - 60 GHZ LINK KIT - 1GBIT PTP 60GHZ

2,008.38 ₺

Mikrotik RB1100AHx4, 13 Port Gbit LAN, RouterOS Level 6 , 1U Rout...

2,048.79 ₺

UniFi AC-EDU - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC AP 3x3 MiMo Sound Station

3,143.90 ₺

WINET HOTSPOT 3 AY TEKNIK DESTEK