Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

300 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

4,000.64 ₺

UniFi AC-LITE-5 LI PAKET - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition ...

665.64 ₺

R11e-2HPnD 802.11b+g+n MiniPCI-express Dual Chain High Power Card

357.50 ₺

Mikrotik 9POW 24V 0.35A SXT Lite Serisi Adaptör

51.07 ₺

Mikrotik 2011UiAS, 1xSFP port, 10 Port (5xLAN, 5xGbit LAN) , LCD, L5

883.12 ₺

Mikrotik RBGPOE Gigabit - Metal kılıflı Poe Injector

80.86 ₺

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

343.03 ₺

WINET HOTSPOT 6 AY TEKNİK DESTEK

Mikrotik RB750P-UP r2 HEX POE LITE ,4x 10/100 LAN, 24V Passive P...

499.91 ₺

BREAKOUT Hazır Fiber Kablo - SC-SC 70 Metre

990.00 ₺

UBNT Ubiquiti UniFi UAP AC SHD / WAVE 2

3,958.08 ₺

Cloud Router Switch 326-24G-2S+RM 24xGbit Lan, 2xSFP+, LCD ,L5 ...

1,478.96 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500-ISO 802.11AC 450MBPS AP

1,434.27 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC PRISM GEN2 + AF-5X

510.72 ₺

802.11a/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

331.97 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC 1x Combo Port ,7xGbit LAN , 1xSFP...

3,435.87 ₺

Ubiquiti Rocket M5 - 5 Ghz 2x2 Mimo AirMAX

757.57 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch PoE+ 2x SFP 150WATT

2,630.21 ₺

IGNITENET SKYFIRE AC866 - 5Ghz Entegre Antenli

1,438.53 ₺

TG-BT5-IN Bluetooth indoor tag / key

123.42 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 90 MT

1,487.90 ₺

Mikrotik RB921UAGS-5SHPacD-NM ,Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac ,2x2 Mi...

1,353.41 ₺

LTU Lite 5 Ghz 3KM PtMP Client / CPE

842.69 ₺

Ubiquiti POE 50V-60W Adaptor 50 Volt - 60 Watt 1200mA 10/100/1000...

370.27 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 120 MT

1,957.76 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 70 MT

1,276.80 ₺

UniFi AP Pro, GigE, 802.3af Dual Radio 2.4/5 Ghz Dual Band

2,061.61 ₺

Ubiquiti 5 Ghz AC AirMax 21dBi 60 Derece Sektör Anten

1,634.30 ₺

StationBox Omni-Directional 2.4GHz, 4dBi indoor ,outdor Anten

76.61 ₺

FIBEROPTIK PIGTAIL - MULTIMODE -OM4 - SC CONNECTOR -1 CORE - 1 ME...

11.49 ₺

Mikrotik RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S MANTBOX 52 15S 5 Ghz,2.4 Ghz 15d...

1,259.78 ₺

S-link SL-CAT601YE 1m Sarı Utp CAT6 Kablo

11.49 ₺

REDLINE RL-WR4400 DUAL BAND AC 1.2GBIT WIFI ROUTER 4 ANTEN

246.85 ₺

SECTOR H:14dBi/60° V:12dBi/70° / 2.4-2.5GHz / MIMO HV IS-G1412-F24...

435.34 ₺

SECTOR V120 14dBi/120° / 2.4-2.5GHz IS-G14-F2425-A120-V

N5-X12 4.9-6.4 GHz Modular Twist-on Antenna, 70mm Horn for C5x onl...

153.22 ₺

UniFi Application Server

17,960.32 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz 3X Series PTP 3.3-3.9 Ghz

7,567.17 ₺

Ubiquiti AirMax 5AC 90 Derece AC Serisi Sektör Anten -3 X30 DERECE

4,213.44 ₺

Mikrotik Chateau LTE12