Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

Ubiquiti Instant 8023af adapter, Outdoor - INS-8023AF-O

150.52 ₺

4.9-6.4 GHz , 8 dBi Modular Radio, For PTMP or PTP, uses N5-X Antenna

663.67 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500-ISO 802.11AC 450MBPS AP

1,152.88 ₺

U Fiber, Single-Mode Module, 1G

403.68 ₺

Cloud Router Switch CRS105-5S-FB Outdoor Layer3, 5x SFP Gigabit,L5

496.73 ₺

100 ONLİNE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

1,368.40 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC PTP PTMP

335.26 ₺

Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN - 10xSFP, 1xLAN Gbit, 1xSFP+ ...

1,287.60 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ 1x Combo Port ,7xGbit LAN ,L6 Fi...

3,186.66 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

85.53 ₺

Mikrotik RB960PGS HEX POE 5 PORT 10/100/1000 Switch and Router POE...

478.94 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 20 MT

410.52 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-GEN2 ISO 802.11AC PTP/PTMP 25dBi

930.51 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

735.52 ₺

SL-EX116 SLINK PCIE - DÖNÜŞTÜRÜCÜ RIZER

60.89 ₺

Mikrotik Lite LHG 2 XL , 2 Ghz 18dBi 18 Derece Dish Anten, 2x2 802...

397.38 ₺

UBNT U Fiber, Multi-Mode Module, SFP+ 10G, 850NM,300MT

335.26 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 3 - 500 Kullanıcıya Kadar

3,318.37 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

188.16 ₺

SECTOR H:14dBi/60° V:12dBi/70° / 2.4-2.5GHz / MIMO HV IS-G1412-F24...

435.34 ₺

UniFi AC-LITE-5 LI PAKET - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition ...

535.04 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -3 7KM - SET

1,997.86 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,069.06 ₺

Ubiquiti TOUGH Cable, Level 2 (305mt) Outdoor Cat-5e Premium Shileded

1,361.56 ₺

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

266.84 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 80 MT

930.51 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 120 MT

1,573.66 ₺

Cloud Core Router 2004-1G-12S+2XS with RouterOS L6 license Firew...

3,975.20 ₺

Mikrotik Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5,...

1,530.90 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-M2-400 2.4 GHz AIRMAX 400mm

649.99 ₺

RITAR 12V 40 AH Akü

RJ-45 /RJ-12/RJ-11 ÜÇLÜ KONNEKTÖR PENSESİ

54.74 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

111.18 ₺

Mikrotik Lite LHG 5 - 3 PACK , 5 Ghz 24.5dBi 7 Derece Dish Anten, ...

1,108.40 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 40 METRE

256.58 ₺

SXT RF Sinyal Kalkanı - HGR SERİSİ Mikrotik için

119.74 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 40 MT

718.41 ₺

Mikrotik RB951G-2HnD, 5x Gbit LAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Fire...

497.69 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

102.63 ₺

AirGateway, Indoor AP

73.17 ₺