Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

Mikrotik RB922UAGS-5HPacD-NM, Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac, 2x2 Mim...

1,177.53 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

136.29 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 35 MT

779.99 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500 802.11AC 450MBPS AP

1,392.24 ₺

Rocket M5 AC PTP Lite

618.25 ₺

DELTALINK ANT-5527N - DUAL POLARITY PARABOLIC DISH - 4.8-6.1 GHZ...

1,249.66 ₺

RF Elements SH-CC 5-40 Horn Anten 40 Derece

UBNT Ubiquiti UniFi UAP AC SHD / WAVE 2

3,899.96 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500-ISO 802.11AC 450MBPS AP

1,413.21 ₺

IGNITENET Spark AC750 (3AF)

914.18 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 30 MT

704.51 ₺

RJ45 CAT6 YENİ NESİL RENKLI KILIF 25LI PAKET - YEŞİL

14.68 ₺

Mikrotik S-85DLC05D, SFP Modül, 1 Gbit Multi Mod(MM) 1.25G MM 550...

181.16 ₺

RF Elements SH-CC 5-50 Horn Anten 50 Derece

EVEREST ESW-809PA-120 8+1 PORT IEEE 802.3AF/AT 120W POE SWITCH

830.31 ₺

Mikrotik Lite LHG 5, 5 Ghz 24.5dBi 7 Derece Dish Anten, 2x2 802.11...

436.12 ₺

Mikrotik MTRADC Mant 30Dbi Dish Anten Muhafaza Kapağı -RADOME

327.09 ₺

Mikrotik RBSXT SQ Lite 2.4 2Ghz 2x2 Mimo, 2.4 Ghz, 11Dbi Alıcı 80...

305.71 ₺

Ubiquiti Voip Phone - Enterprise 7" Dokunmatik Android UVP-Enterprise

Mikrotik DynaDish 6 ,25dBi 6GHz 8 Derece 2x2 Mimo Anten, 802.11n P...

1,501.27 ₺

Cloud Router Switch 112-8G-4S-IN Layer3, 8x Gbit Lan ,4xSFP,Switc...

1,165.79 ₺

Mikrotik DISC Lite Dish 5 AC 21Dbi 5 Ghz Anten , 2x2 802.11an, W...

429.83 ₺

Mikrotik RB921UAGS-5SHPacD-NM ,Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac ,2x2 Mi...

1,333.53 ₺

IGNITENET MetroLinq™ PTP-35cm - 60Ghz Entegre Antenli , 2x RPSMA ...

5,854.13 ₺

MEANWELL DR-UPS40, 24-29VDC RAY TİPİ UPS MODÜL - ŞARJ-2A-

339.67 ₺

IGNITENET MetroLinq™ 60-LW - 60GHz + 5Ghz + 2.4 GHz PTP/PTMP

3,229.00 ₺

Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN Layer 3 ,8xGbit Lan, 1 SFP, ...

1,249.66 ₺

Ubiquiti 5 Ghz AC AirMax 21dBi 60 Derece Sektör Anten

1,610.30 ₺

Ubiquiti EdgePoint Poe Switch 16 Port Outdoor

4,025.76 ₺

Ubiquiti mFi, Door Sensor - Kapı Sensörü

149.99 ₺

Mikrotik S+2332LC10D Tek core SFP+10G , S+23LC10D + S+32LC10D ( TX...

2,762.68 ₺

RPSMA to MMCX 25CM pigtail

67.10 ₺

WINET CAT5E-PE - 250m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

327.09 ₺

InfiMAN-2x2-R5000-Mmxb 250 Mbps 30 Km'ye Kadar Kablosuz Aktarıcı

Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN 24xGbit Lan, 1xSFP, 2.4Ghz...

1,752.88 ₺

PrismAP 5GHz 45deg Horn-5-45 Ubiquiti

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch PoE+ 2x SFP 150WATT

2,591.58 ₺

RB4011 DUVAR BAĞLANTI MONTAJ KITI

83.87 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 5 Li Paket 3x...

805.15 ₺

Ubiquiti Nanostation Montaj Aparatı ( Loco / Nanostation Serisi İ...

58.71 ₺