Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 50 METRE

332.64 ₺

Mikrotik RBGESP Gbit - YILDIRIM KORUYUCU - SURGE PROTECT

103.49 ₺

USB 5V TO 24V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

103.49 ₺

MEANWELL RSP-320-24 MW 320W TEK ÇIK.(24V-13A)

310.46 ₺

INFINET Quanta 5 460 Mbps'e Kadar Kablosuz Aktarıcı

S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM

436.13 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC PTP PTMP

362.21 ₺

MIKROTIK U.fl-SMA female pigtail WAP-R KIT

81.31 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,145.76 ₺

Ubiquiti SUNMAX PANEL CONNECTORS - SM-PC

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 35 MT

687.46 ₺

Mikrotik RBD25G-5HPacQD2HPnD Audience 2.4+5+5 Ghz 2x2 Mimo ,2xg...

1,027.49 ₺

Cambium ePMP 3000 5GHz Connectorized MU-MIMO 4x4 Access Point with...

5,470.08 ₺

50 CM LMR200 N Tipi Erkek RP-SMA Dişi Dönüştürücü Kablo

103.49 ₺

Mikrotik SolidMOUNT Bağlantı Aparatı - Metal Hassas Montaj Ayarı

206.98 ₺

Mikrotik RBLHGG-60ad ,LHG 60 Lite , 60 Ghz 100Mbit CPE & LINK L3

731.81 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

92.40 ₺

Mikrotik S+DA0001, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 1Metre ( Direct Atta...

214.37 ₺

Cambium ePMP 1000: 5 Ghz Force 180 Integrated Radio ROW

717.02 ₺

Ubiquiti POE 48V-24W Adaptor 48 Volt - 24 Watt 500mA 10/100Mbit

225.46 ₺

Mikrotik RB750r2 Hex Lite, 5 Port Lan , L4, Router / Firewall / H...

287.84 ₺

Mikrotik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, 5 Ghz 27dBi ,2.4 Ghz 18dBi Dual 2...

1,190.11 ₺

Cloud Core Router 1036-8G-2S+ 8xGbit LAN,2xSFP+ 10 Gbit , LCD, L6...

7,634.09 ₺

Stationbox NanoBracket SXT Ayağı Light Edition

33.26 ₺

PWR-LINE PRO (PL7510Gi) RouterBoard Network Line Terminasyonu

436.13 ₺

netPower 16PoE with RouterOS L5 license , 16 PoE Out ,2x SFP+

1,873.87 ₺

S-C47DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm LC-connector DDM

436.13 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 12 Port SFP - 4 Gigabit Ethernet...

1,552.32 ₺

16 PORT POE PANEL INJECTOR

450.91 ₺

USB 5V TO 12V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

59.14 ₺

EVEREST EWİFİ EAP-LR 300 MBPS 11N 2.4GHZ TAVAN KABLOSUZ ROUTER ACC...

406.56 ₺

Mikrotik WAP 60G - 60 GHZ CPE LEVEL 3 - 1GBIT 60GHZ

734.76 ₺

Mikrotik Lite LHG 2 XL , 2 Ghz 18dBi 18 Derece Dish Anten, 2x2 802...

429.33 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz - 23 dBi - Dish Anten Slant 45

813.12 ₺

SXT RF Sinyal Kalkanı V2 - SQ KALKANI Mikrotik için

59.14 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 130 MT

1,836.17 ₺

Mikrotik RBLHGG-60ad-kitr2 , 60 Ghz 1.8 Gbit PTP LINK L3

2,032.80 ₺

Ubiquiti Rocket AC Lite - 5 Ghz Full Band PTP /PTMP 1x Gbit Eth

960.96 ₺

Mikrotik RB951G-2HnD, 5x Gbit LAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Fire...

537.69 ₺

Ubiquiti Rocket M2 - 2.4 Ghz 2x2 Mimo AirMAX

650.50 ₺